Wystartowała sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

5 miesięcy temu | 02.02.2024, 13:32
Wystartowała sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

W rundzie wiosennej na stadionie przy alei Piłsudskiego 69A spotkamy się jeszcze co najmniej 7-krotnie. Uczestnictwo we wszystkich spotkaniach możecie zapewnić sobie już teraz, wchodząc na bilety.stomilolsztyn.com, gdzie rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną.

Zakupów można dokonywać na stronie -> bilety.stomilolsztyn.com. Karnety dostępne są także stacjonarnie w budynku klubowym, w pokoju numer 17, według poniższego harmonogramu:

  • czwartek: 15:00 – 18:00
  • piątek: 15:00 – 18:00

Po odbiór karnetów w formie drukowanej zapraszamy także „szóstkowiczów”, czyli uczniów olsztyńskich szkół, którzy uzyskali na półrocze ocenę celującą z wychowania fizycznego i wzorowe zachowanie. Takie osoby, po okazaniu wydruku lub zrzutu ekranu z dziennika elektronicznego otrzymują karnet na rundę wiosenną za darmo. W przypadku uczniów klas 1-3, których obowiązują oceny opisowe, odbiór karnetu również jest możliwy.

Zapraszamy również do sprawdzenia zakładki BILETY/KARNETY, na naszej stronie internetowej, gdzie znajdują się między innymi informacje o rabatach za ciągłość zakupową. Do zobaczenia na stadionie!

WAŻNA INFORMACJA: Karnety na rundę wiosenną i dla „szóstkowiczów” nie obejmują ewentualnych baraży, na które wejście, zgodnie z przedsezonową informacją, mają zapewnione posiadacze karnetów na cały sezon 2023/2024.

Udostępnij