Sześć statuetek i wszystkie najważniejsze wyróżnienia na gali Legalni Bukmacherzy 2023 w rękach Superbetu. Wicelider rynku bukmacherskiego online rozbił bank, po raz kolejny udowadniając, że tak udany rok, jak 2023 w ich wykonaniu, musi robić wrażenie na wszystkich. Jesteśmy bardzo wdzięczni za te nagrody, pokazujące, że nasza droga jest dobra. Tym, co robi na nas największe wrażenie, jest olbrzymia przewaga, z jaką wygraliśmy głosowanie na Nagrodę Użytkowników. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy nie zdejmować nogi z gazu! podkreśla Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Podczas gali organizowanej przez portal LegalniBukmacherzy.pl przedstawiciele Superbetu odebrali rekordową liczbę sześciu statuetek. Żadna firma nie mogła dotąd pochwalić się takim rozbiciem banku podczas wręczania „Nagród Bukmacherskich”. Co kluczowe, Superbet obronił tytuł najlepszego bukmachera oraz z miażdżącą przewagą zwyciężył w głosowaniu na nagrodę użytkowników, otrzymując aż 61% wszystkich oddanych w plebiscycie głosów. Bukmacher został także doceniony w prestiżowych kategoriach takich jak: najlepsza oferta na piłkę nożną, najlepsza oferta live, najlepszy marketing, czy najlepsza aplikacja mobilna.

Każda kolejna gala nagród bukmacherskich pokazuje postępy Superbet w wielu aspektach prowadzonego przez nas biznesu, jakich systematycznie dokonujemy, dzień za dniem. Jako zespół mamy wielkie szczęście pracować wśród ludzi z wiedzą i pasją jednocześnie, a wspierani przez świetne zaplecze technologiczne i kreatywne podejście marketingowe, możemy realizować kolejne, ambitne cele. I robimy to, razem podkreślał Łukasz Seweryniak.

Polot i rzetelność

Superbet łączy dużą dawkę polotu, ogromną chęć rozwoju i przy tym cały czas nie zapomina o niezbędnej rzetelności. Potwierdzają to regularnie pojawiające się innowacje, takie jak skróty meczów czy funkcja BetSwipe. Praca nad nowinkami nie jest jednak prowadzona kosztem najważniejszych elementów. Aplikacja pracuje bez zarzutu, a oferta zakładów z roku na rok jest doszlifowywana. To już nie tylko interesująca nowinka, ale zakorzeniona w umysłach graczy firma, która jest na właściwej ścieżce, aby rozdawać karty na rynku bukmacherskim w Polsce” – napisali organizatorzy, uzasadniając wybór właśnie tej marki na bukmachera roku.

Branżowe nagrody odzwierciedlają sukcesy biznesowe Superbetu na polskim rynku, ale również bardzo pozytywny odbiór marki wśród pasjonatów analizy sportowej. Miłośnicy zakładów coraz częściej sami polecają zakładanie kont w Superbecie, podkreślając najlepsze kursy czy sztandarową promocję, Superprzewagę, dzięki której kupony są rozliczane na korzyść obstawiających już przy osiągnieciu określonej przewagi przez jedną z drużyn lub sportowców. Jedną z liczb, z których jesteśmy najbardziej dumni, jest 90 procent. Aż tylu graczy skorzystało w zeszłym roku na Superprzewadze, dzięki czemu wypłacamy większe i częstsze wygrane niż nasza konkurencja podkreśla Seweryniak. Pomaga w tym również Superbonus, znacznie podnosząc wygrane w przypadku zakładów wielokrotnych i czyniąc Superbet pierwszym wyborem dla fanów „taśm”. Nie tylko zresztą dla nich – wzrost o 60% liczby aktywnych użytkowników rok do roku mówi sam za siebie!

Skoro rok 2023 był tak dobry dla Superbetu, to czego można się spodziewać po naszpikowanym dużymi imprezami sportowymi 2024? – Niech przemówią czyny i konkretne wyniki naszej pracy, nie będę opowiadał ile to nie osiągniemy, zanim tego nie zrobimy. Ale jedno jest pewne, na pewno nie zwalniamy tempa. Mamy duże ambicje, świetnych partnerów i fantastyczny zespół. Czyli wszystko, co potrzebne do osiągania sukcesów zapowiada Seweryniak.

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021, 2022 i 2023 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepsza Oferta Live, Najlepsza Oferta na Piłkę Nożną, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników, z których w ostatniej edycji plebiscytu aż 61% wybrało Superbet jako najlepszego bukmachera w Polsce. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.