Akademia

Przekaż 1,5% podatku Akademii Sportu Stomil Olsztyn!

5 miesięcy temu | 12.02.2024, 13:44
Przekaż 1,5% podatku Akademii Sportu Stomil Olsztyn!

Wielkimi krokami zbliża się czas składania deklaracji podatkowych. W tym okresie zachęcamy, by wesprzeć właśnie najmłodsze piłkarki i piłkarzy Dumy Warmii. To bardzo proste!

Obecnie w treningach organizowanych Akademię Sportu Stomil Olsztyn bierze udział blisko 400 młodych adeptów futbolu, którzy marzą o karierze piłkarskiej. Minione miesiące to m.in. 4. miejsce w Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet do lat 17 czy powołania piłkarzy do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Już od czwartku, nie ponosząc żadnych kosztów, możesz weprzeć Akademię Sportu. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy wypełnić PIT (28, 36, 36L, 37, 38) według poniższej instrukcji.

1. W pole KRS należy wpisać 0000086043, a w rubryce „Cel szczegółowy” Fundacja Akademia Sportu Stomil Olsztyn.

2. W pole „Wnioskowana kwota” trzeba wpisać kwotę, która ma być przekazana akademii, która nie może przekroczyć 1,5% po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

3. Koniecznie trzeba zaznaczyć kwadrat „Wyrażam zgodę”.

Akademia to także miejsce, w którym rozwijają się przyszli zawodnicy pierwszego zespołu. W trwającym sezonie w kadrze „jedynki” znajduje się kilku wychowanków biało-niebieskiej kuźni talentów jak Mateusz Drabiszczak, Igor Jędrzejczyk czy Bartosz Florek. Młodzież bierze także udział w jednostkach treningowych z seniorską drużyną. Tylko w trwającym okresie przygotowawczym z drużyną Bartosza Tarachulskiego trenowali Jakub Karpiński, Mateusz Pajdak czy Maciej Narloch – ostatnia dwójka została również powołana na zgrupowanie pierwszego zespołu w Dubaju.

Udostępnij