Max Elektro i KON-TEL grają ze Stomilem Olsztyn!

5 miesięcy temu | 05.02.2024, 13:40
Max Elektro i KON-TEL grają ze Stomilem Olsztyn!

Przed startem rudny wiosennej umowy sponsorskie ze Stomilem Olsztyn przedłużyły Max Elektro i KON-TEL, które łączy Patryk Djebablia – właściciel obu firm. Dziękujemy za zaufanie!

Max Elektro to ceniona w kraju firma z branży AGD/RTV/Multimedia działająca jako grupa zakupowa, zrzeszająca kilkaset sklepów na terenie całej Polski. W ofercie firmy dostępne są produkty marek czołowych producentów jak Samsung, Amica, Philips czy Siemens. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług oferowanych przez sieć sklepów sponsora Dumy Warmii są wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy – Odkrycie 2016 i Top Marka 2017, przyznawane przez samych klientów w prestiżowym programie Laur Konsumenta.

KON-TEL na rynku istnieje od 1993 roku, obejmując swoim zasięgiem Olsztyn i okolice. W ofercie firmy dostępne są kasy fiskalne i drukarki fiskalne takich producentów jak POSNET i NOVITUS oraz szeroki zakres usług: serwis, fiskalizacja, szkolenia, instalacja, pomoc i doradztwo. Wieloletnie doświadczenie w branży fiskalnej oraz współpraca z klientami pozwalają firmie na indywidualne podejście do każdego klienta.

Jesteś związany ze Stomilem jako sponsor już od 10 lat, co czyni Cię jednym z partnerów klubu o najdłuższym stażu. Czy możemy liczyć na kolejną dekadę współpracy?

(śmiech – red) Mam nadzieję że moje firmy przetrwają tak długo i wtedy będziemy mogli działać razem z klubem przez kolejne lata w ramach owocnej współpracy i mam nadzieję, że w tym czasie będziemy mogli świętować awanse do najwyższych lig. Jestem kibicem Stomilu od dziecka i zawsze marzyłem o tym, aby być członkiem biało-niebieskiej rodziny, dlatego cieszę się, że nasza współpraca trwa nieprzerwanie od tylu lat mówi Patryk Djebablia, właściciel firm.

Max Elektro Olsztyn

Adres: ul. Pułaskiego 6, 10-515 Olsztyn
tel.: (89) 534 50 60
WWW: olsztyn.maxelektro.pl
Facebook: Max Elektro Olsztyn
E-mail: olsztyn@maxelektro.pl
Godziny otwarcia: pon. – pt.: 10:00 – 18:00 | sob.: 10:00 – 14:30

KON-TEL

Adres: ul. Pułaskiego 6, 10-515 Olsztyn
tel.:(89) 534 50 60
WWW: kasyfiskalne.biz
Facebook: KON-TEL kasy fiskalne
E-mail: sklep@kasyfiskalne.biz

Udostępnij